QSB20024S15N
XP PowerXP Power
QSB20024S15N Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: QSB20024S15N
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 200W
lomakkeissa: QSB20024S15N.pdf
  • Viesti
QSB20024S15N: n tekniset tiedot
Osa numero QSB20024S15N Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 200W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3109 pcs Tietolomake QSB20024S15N.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1500V Jännite - tulo (Min) 10V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package Half Brick Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
Sarja QSB Virta (wattia) 200W
Pakkaus - Pakkaus / Case Half Brick
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
tehokkuus 86% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.3A 10V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 13.3A Sovellukset ITE (Commercial)