QSB30024S05
XP PowerXP Power
QSB30024S05 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: QSB30024S05
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 300W
lomakkeissa: QSB30024S05.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 517 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
QSB30024S05: n tekniset tiedot
Osa numero QSB30024S05 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 300W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 517 pcs Tietolomake QSB30024S05.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
Sarja QSB Virta (wattia) 300W
Pakkaus Box Pakkaus / Case 9-DIP Module
Muut nimet 1470-4155
QSB30024S05-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 88%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 60A
Ohjaustoiminnot Enable, Active High Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
QSB20048S15N
QSB20048S15N
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V 200W
Varastossa: 5578 pcs
ladata: QSB20048S15N.pdf
RFQ
QSB30024S05N
QSB30024S05N
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 5V 300W