QSB35024S12
XP PowerXP Power
QSB35024S12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: QSB35024S12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 350W
lomakkeissa: QSB35024S12.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 686 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 686 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
QSB35024S12: n tekniset tiedot
Osa numero QSB35024S12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 350W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 686 pcs Tietolomake QSB35024S12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
Sarja QSB Virta (wattia) 350W
Pakkaus Box Pakkaus / Case 9-DIP Module
Muut nimet 1470-4167
QSB35024S12-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 91.5%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 29.2A 18V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 29.2A