QSB35048S28N
XP PowerXP Power
QSB35048S28N Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: QSB35048S28N
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 28V 350W
lomakkeissa:
  • Viesti
QSB35048S28N: n tekniset tiedot
Osa numero QSB35048S28N Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 28V 350W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5177 pcs Tietolomake
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 28V
Jännite - Isolation 1500V Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package Half Brick Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
Sarja QSB Virta (wattia) 350W
Pakkaus - Pakkaus / Case Half Brick
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
tehokkuus 92.5% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 12.5A 36V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 12.5A Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
QSB35048S24
QSB35048S24
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 24V 350W
Varastossa: 617 pcs
ladata: QSB35048S24.pdf
RFQ
QSB35048S48
QSB35048S48
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER 48V 350W
Varastossa: 790 pcs
ladata: QSB35048S48.pdf
RFQ
QSB363
QSB363
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: IC PHOTOTRANS IR 940NM BLK 1.9MM