RDD08110D12
XP PowerXP Power
RDD08110D12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RDD08110D12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 8W
lomakkeissa: RDD08110D12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
RDD08110D12: n tekniset tiedot
Osa numero RDD08110D12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 8W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2223 pcs Tietolomake RDD08110D12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -12V
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - tulo (Min) 42V Jännite - tulo (Max) 176V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Sarja RDD Virta (wattia) 8W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-DIP Module, 9 Leads
Muut nimet 1470-3089-5 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP tehokkuus 82%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 335mA, 335mA 42V - 176V Input Nykyinen - Output (Max) 335mA, 335mA