RDH60072WS12
XP PowerXP Power
RDH60072WS12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RDH60072WS12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 600W
lomakkeissa: RDH60072WS12.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 296 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 296 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
RDH60072WS12: n tekniset tiedot
Osa numero RDH60072WS12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 600W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 296 pcs Tietolomake RDH60072WS12.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 43V
Jännite - tulo (Max) 160V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package Full Brick Koko / Dimension 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Sarja RDH600 Virta (wattia) 600W
Pakkaus / Case Full Brick Muut nimet 1470-4587
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
tehokkuus 87% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 50A 43V - 160V Input
Nykyinen - Output (Max) 50A Sovellukset Railway