SMH600PD1224-EF
XP PowerXP Power
SMH600PD1224-EF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMH600PD1224-EF
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V -24V 600W
lomakkeissa: SMH600PD1224-EF.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 228 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 228 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
SMH600PD1224-EF: n tekniset tiedot
Osa numero SMH600PD1224-EF Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V -24V 600W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 228 pcs Tietolomake SMH600PD1224-EF.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -24V Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
Sarja SMH600 Virta (wattia) 600W
Muut nimet 1470-3094 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus Yes
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -24V 33.33A, 16.67A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 33.33A, 16.67A Hyväksynnät -