STS1005S1V2-TR
XP PowerXP Power
XP Power
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STS1005S1V2-TR
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG,
lomakkeissa: STS1005S1V2-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
STS1005S1V2-TR: n tekniset tiedot
Osa numero STS1005S1V2-TR Valmistaja XP Power
Kuvaus DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG, Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12142 pcs Tietolomake STS1005S1V2-TR.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 1.2V
Jännite - tulo (Min) 3V Jännite - tulo (Max) 5.5V
Tyyppi Non-Isolated PoL Module Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.60" L x 0.46" W x 0.14" H (15.2mm x 11.8mm x 3.6mm) Sarja STS10
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, SCP
tehokkuus 90.5% Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 1A 3V - 5.5V Input
Nykyinen - Output (Max) 1A Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STS05DTP03
STS05DTP03
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TRANS NPN/PNP 30V 5A 8SO