STS1024S12
XP PowerXP Power
XP Power
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STS1024S12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG,
lomakkeissa: STS1024S12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
STS1024S12: n tekniset tiedot
Osa numero STS1024S12 Valmistaja XP Power
Kuvaus DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG, Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10891 pcs Tietolomake STS1024S12.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - tulo (Min) 15V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Non-Isolated PoL Module Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.60" L x 0.46" W x 0.14" H (15.2mm x 11.8mm x 3.6mm) Sarja STS10
Pakkaus / Case 10-SMD Module, 6 Leads Muut nimet 1470-4718
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, SCP
tehokkuus 95% Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 15V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 1A Sovellukset ITE (Commercial)