VEC65US19
XP PowerXP Power
VEC65US19 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VEC65US19
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
lomakkeissa: VEC65US19.pdf
  • Viesti
VEC65US19: n tekniset tiedot
Osa numero VEC65US19 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3455 pcs Tietolomake VEC65US19.pdf
Paino 0.6 lb (272.16g) Voltage - lähtö 19V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 4.58" L x 2.06" W x 1.23" H (116.3mm x 52.4mm x 31.3mm)
Sarja VEC65 (65W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 65W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 1470-3103
Käyttölämpötila 0°C ~ 65°C Ei kuormaa virrankulutusta 150mW (Max)
Yksityiskohtainen kuvaus 19V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 3.42A
Johdon pituus 47.2" (1.20m) Hyväksynnät CB, CE, TUV