VEL24US150-EU-JA
XP PowerXP Power
VEL24US150-EU-JA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VEL24US150-EU-JA
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W
lomakkeissa: VEL24US150-EU-JA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
VEL24US150-EU-JA: n tekniset tiedot
Osa numero VEL24US150-EU-JA Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6638 pcs Tietolomake VEL24US150-EU-JA.pdf
Paino 0.188 lb (85.28g) Voltage - lähtö 15V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.54" L x 1.34" W x 2.26" H (90.0mm x 34.0mm x 57.6mm)
Sarja VEL24 (24W) Region Käytössä Europe
Virta (wattia) 24W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Muut nimet 1470-3161
Käyttölämpötila 0°C ~ 50°C Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Fixed Blade tuloliitin CEE 7/16
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI, CoC Tier 2
Yksityiskohtainen kuvaus 15V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nykyinen - Output (Max) 1.6A
Johdon pituus 59" (1.50m) Hyväksynnät CB, TUV, UL