FMF3WSFRE73-82K
YageoYageo
Yageo
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FMF3WSFRE73-82K
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES MF 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: FMF3WSFRE73-82K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
FMF3WSFRE73-82K: n tekniset tiedot
Osa numero FMF3WSFRE73-82K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 837027 pcs Tietolomake FMF3WSFRE73-82K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Sarja FMF paneeli tila 82 kOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Yksityiskohtainen kuvaus 82 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sävellys Metal Film