FMP100FRE52-232K
Tuote-esittely
Osa numero: FMP100FRE52-232K
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES MF 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: FMP100FRE52-232K.pdf
  • Viesti
FMP100FRE52-232K: n tekniset tiedot
Osa numero FMP100FRE52-232K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3531775 pcs Tietolomake FMP100FRE52-232K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Sarja FMP paneeli tila 232 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Yksityiskohtainen kuvaus 232 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sävellys Metal Film