FMP100FRE52-2R4
Tuote-esittely
Osa numero: FMP100FRE52-2R4
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES MF 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: FMP100FRE52-2R4.pdf
  • Viesti
FMP100FRE52-2R4: n tekniset tiedot
Osa numero FMP100FRE52-2R4 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2030741 pcs Tietolomake FMP100FRE52-2R4.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Sarja FMP paneeli tila 2.4 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Yksityiskohtainen kuvaus 2.4 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FMP100FRE52-2R37
FMP100FRE52-2R37
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES MF 1W 1% AXIAL
Varastossa: 2696864 pcs
ladata: FMP100FRE52-2R37.pdf
RFQ
FMP100FRE52-2R7
FMP100FRE52-2R7
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES MF 1W 1% AXIAL
Varastossa: 2457975 pcs
ladata: FMP100FRE52-2R7.pdf
RFQ
FMP100FRE52-2R49
FMP100FRE52-2R49
Kuvaus: RES MF 1W 1% AXIAL