FMP200FRE52-953R
YageoYageo
Yageo
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FMP200FRE52-953R
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES MF 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: FMP200FRE52-953R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
FMP200FRE52-953R: n tekniset tiedot
Osa numero FMP200FRE52-953R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3722317 pcs Tietolomake FMP200FRE52-953R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Sarja FMP paneeli tila 953 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Yksityiskohtainen kuvaus 953 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sävellys Metal Film