MMF-25FRE2K49
Tuote-esittely
Osa numero: MMF-25FRE2K49
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF
lomakkeissa: MMF-25FRE2K49.pdf
  • Viesti
MMF-25FRE2K49: n tekniset tiedot
Osa numero MMF-25FRE2K49 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2498326 pcs Tietolomake MMF-25FRE2K49.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MMF paneeli tila 2.49 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2.49 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF-25FRE2K21
MMF-25FRE2K21
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1/4W MELF
Varastossa: 2905023 pcs
ladata: MMF-25FRE2K21.pdf
RFQ
MMF-25FRE2K55
MMF-25FRE2K55
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1/4W MELF
Varastossa: 3326941 pcs
ladata: MMF-25FRE2K55.pdf
RFQ
MMF-25FRE2K4
MMF-25FRE2K4
Kuvaus: RES SMD 1% 1/4W MELF