MMF-25FRE3K
YageoYageo
Yageo
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MMF-25FRE3K
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF
lomakkeissa: MMF-25FRE3K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
MMF-25FRE3K: n tekniset tiedot
Osa numero MMF-25FRE3K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3140335 pcs Tietolomake MMF-25FRE3K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MMF paneeli tila 3 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF-25FRE392K
MMF-25FRE392K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1/4W MELF
Varastossa: 3087915 pcs
ladata: MMF-25FRE392K.pdf
RFQ
MMF-25FRE3K09
MMF-25FRE3K09
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1/4W MELF
Varastossa: 2744444 pcs
ladata: MMF-25FRE3K09.pdf
RFQ
MMF-25FRE3K3
MMF-25FRE3K3
Kuvaus: RES SMD 1% 1/4W MELF
ladata: MMF-25FRE3K3.pdf
MMF-25FRE3K01
MMF-25FRE3K01
Kuvaus: RES SMD 1% 1/4W MELF
ladata: MMF-25FRE3K01.pdf
MMF-25FRE39K2
MMF-25FRE39K2
Kuvaus: RES SMD 1% 1/4W MELF
ladata: MMF-25FRE39K2.pdf
MMF-25FRE3K32
MMF-25FRE3K32
Kuvaus: RES SMD 1% 1/4W MELF
ladata: MMF-25FRE3K32.pdf
MMF-25FRE3K24
MMF-25FRE3K24
Kuvaus: RES SMD 1% 1/4W MELF