MMF-25FRE73R2
Tuote-esittely
Osa numero: MMF-25FRE73R2
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF
lomakkeissa: MMF-25FRE73R2.pdf
  • Viesti
MMF-25FRE73R2: n tekniset tiedot
Osa numero MMF-25FRE73R2 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2602588 pcs Tietolomake MMF-25FRE73R2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MMF paneeli tila 73.2 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 73.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film