MMF1WSFRE10K5
YageoYageo
Yageo
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MMF1WSFRE10K5
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF
lomakkeissa: MMF1WSFRE10K5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
MMF1WSFRE10K5: n tekniset tiedot
Osa numero MMF1WSFRE10K5 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1021925 pcs Tietolomake MMF1WSFRE10K5.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Sarja MMF paneeli tila 10.5 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0309 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10.5 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film