MMF1WSFRE118R
Tuote-esittely
Osa numero: MMF1WSFRE118R
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF
lomakkeissa: MMF1WSFRE118R.pdf
  • Viesti
MMF1WSFRE118R: n tekniset tiedot
Osa numero MMF1WSFRE118R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1002127 pcs Tietolomake MMF1WSFRE118R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Sarja MMF paneeli tila 118 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0309 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 118 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film