MMF1WSFRE12R4
Tuote-esittely
Osa numero: MMF1WSFRE12R4
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF
lomakkeissa: MMF1WSFRE12R4.pdf
  • Viesti
MMF1WSFRE12R4: n tekniset tiedot
Osa numero MMF1WSFRE12R4 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1033278 pcs Tietolomake MMF1WSFRE12R4.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Sarja MMF paneeli tila 12.4 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0309 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 12.4 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF1WSFRE12K
MMF1WSFRE12K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 1072619 pcs
ladata: MMF1WSFRE12K.pdf
RFQ
MMF1WSFRE133K
MMF1WSFRE133K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 1200849 pcs
ladata: MMF1WSFRE133K.pdf
RFQ
MMF1WSFRE12R
MMF1WSFRE12R
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF