MMF1WSFRE14K
Tuote-esittely
Osa numero: MMF1WSFRE14K
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF
lomakkeissa: MMF1WSFRE14K.pdf
  • Viesti
MMF1WSFRE14K: n tekniset tiedot
Osa numero MMF1WSFRE14K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1005291 pcs Tietolomake MMF1WSFRE14K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Sarja MMF paneeli tila 14 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0309 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 14 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF1WSFRE14R3
MMF1WSFRE14R3
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 958598 pcs
ladata: MMF1WSFRE14R3.pdf
RFQ
MMF1WSFRE143K
MMF1WSFRE143K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 1168100 pcs
ladata: MMF1WSFRE143K.pdf
RFQ
MMF1WSFRE14K3
MMF1WSFRE14K3
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF