MMF1WSFRE18K7
Tuote-esittely
Osa numero: MMF1WSFRE18K7
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF
lomakkeissa: MMF1WSFRE18K7.pdf
  • Viesti
MMF1WSFRE18K7: n tekniset tiedot
Osa numero MMF1WSFRE18K7 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1208499 pcs Tietolomake MMF1WSFRE18K7.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Sarja MMF paneeli tila 18.7 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0309 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 18.7 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF1WSFRE187K
MMF1WSFRE187K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 1150849 pcs
ladata: MMF1WSFRE187K.pdf
RFQ
MMF1WSFRE196K
MMF1WSFRE196K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 1136034 pcs
ladata: MMF1WSFRE196K.pdf
RFQ
MMF1WSFRE18K
MMF1WSFRE18K
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF