MMF1WSFRE68R1
Tuote-esittely
Osa numero: MMF1WSFRE68R1
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF
lomakkeissa: MMF1WSFRE68R1.pdf
  • Viesti
MMF1WSFRE68R1: n tekniset tiedot
Osa numero MMF1WSFRE68R1 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1079674 pcs Tietolomake MMF1WSFRE68R1.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Sarja MMF paneeli tila 68.1 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0309 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 68.1 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF1WSFRE6K19
MMF1WSFRE6K19
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 1122366 pcs
ladata: MMF1WSFRE6K19.pdf
RFQ
MMF1WSFRE698K
MMF1WSFRE698K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 998644 pcs
ladata: MMF1WSFRE698K.pdf
RFQ
MMF1WSFRE68R
MMF1WSFRE68R
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF