MMF204FRE10R
Tuote-esittely
Osa numero: MMF204FRE10R
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF
lomakkeissa: MMF204FRE10R.pdf
  • Viesti
MMF204FRE10R: n tekniset tiedot
Osa numero MMF204FRE10R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5457778 pcs Tietolomake MMF204FRE10R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sarja MMF paneeli tila 10 Ohms
Virta (wattia) 0.4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0204 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF204FRE10R2
MMF204FRE10R2
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
Varastossa: 4612868 pcs
ladata: MMF204FRE10R2.pdf
RFQ
MMF204FRE110K
MMF204FRE110K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
Varastossa: 4249096 pcs
ladata: MMF204FRE110K.pdf
RFQ
MMF204FRE107K
MMF204FRE107K
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
ladata: MMF204FRE107K.pdf
MMF204FRE10R5
MMF204FRE10R5
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF