MMF204FRE13K
Tuote-esittely
Osa numero: MMF204FRE13K
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF
lomakkeissa: MMF204FRE13K.pdf
  • Viesti
MMF204FRE13K: n tekniset tiedot
Osa numero MMF204FRE13K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5474935 pcs Tietolomake MMF204FRE13K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sarja MMF paneeli tila 13 kOhms
Virta (wattia) 0.4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0204 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 13 kOhms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF204FRE130R
MMF204FRE130R
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
Varastossa: 4465375 pcs
ladata: MMF204FRE130R.pdf
RFQ
MMF204FRE13R3
MMF204FRE13R3
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
Varastossa: 5084083 pcs
ladata: MMF204FRE13R3.pdf
RFQ
MMF204FRE13K3
MMF204FRE13K3
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF