MMF204FRE18K
Tuote-esittely
Osa numero: MMF204FRE18K
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF
lomakkeissa: MMF204FRE18K.pdf
  • Viesti
MMF204FRE18K: n tekniset tiedot
Osa numero MMF204FRE18K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5648527 pcs Tietolomake MMF204FRE18K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sarja MMF paneeli tila 18 kOhms
Virta (wattia) 0.4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0204 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 18 kOhms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF204FRE182K
MMF204FRE182K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
Varastossa: 4323411 pcs
ladata: MMF204FRE182K.pdf
RFQ
MMF204FRE182R
MMF204FRE182R
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
Varastossa: 5187597 pcs
ladata: MMF204FRE182R.pdf
RFQ
MMF204FRE18K7
MMF204FRE18K7
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
ladata: MMF204FRE18K7.pdf
MMF204FRE18R7
MMF204FRE18R7
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
ladata: MMF204FRE18R7.pdf
MMF204FRE18K2
MMF204FRE18K2
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF