MMF204FRE24K
Tuote-esittely
Osa numero: MMF204FRE24K
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF
lomakkeissa: MMF204FRE24K.pdf
  • Viesti
MMF204FRE24K: n tekniset tiedot
Osa numero MMF204FRE24K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4298398 pcs Tietolomake MMF204FRE24K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sarja MMF paneeli tila 24 kOhms
Virta (wattia) 0.4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0204 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 24 kOhms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF204FRE24R
MMF204FRE24R
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
Varastossa: 4612351 pcs
ladata: MMF204FRE24R.pdf
RFQ
MMF204FRE249K
MMF204FRE249K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
Varastossa: 5425478 pcs
ladata: MMF204FRE249K.pdf
RFQ
MMF204FRE24K9
MMF204FRE24K9
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
ladata: MMF204FRE24K9.pdf
MMF204FRE24K3
MMF204FRE24K3
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF