MMF204FRE2R4
Tuote-esittely
Osa numero: MMF204FRE2R4
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF
lomakkeissa: MMF204FRE2R4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
MMF204FRE2R4: n tekniset tiedot
Osa numero MMF204FRE2R4 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 0.4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2686258 pcs Tietolomake MMF204FRE2R4.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Sarja MMF paneeli tila 2.4 Ohms
Virta (wattia) 0.4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0204 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2.4 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF204FRE2R21
MMF204FRE2R21
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
Varastossa: 2146457 pcs
ladata: MMF204FRE2R21.pdf
RFQ
MMF204FRE2R15
MMF204FRE2R15
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
Varastossa: 2017267 pcs
ladata: MMF204FRE2R15.pdf
RFQ
MMF204FRE2R49
MMF204FRE2R49
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
ladata: MMF204FRE2R49.pdf
MMF204FRE2R32
MMF204FRE2R32
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
ladata: MMF204FRE2R32.pdf
MMF204FRE2R61
MMF204FRE2R61
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF
ladata: MMF204FRE2R61.pdf
MMF204FRE2R43
MMF204FRE2R43
Kuvaus: RES SMD 1% 0.4W MELF