MMF207FRE10K
Tuote-esittely
Osa numero: MMF207FRE10K
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 0.6W MELF
lomakkeissa: MMF207FRE10K.pdf
  • Viesti
MMF207FRE10K: n tekniset tiedot
Osa numero MMF207FRE10K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 0.6W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2735976 pcs Tietolomake MMF207FRE10K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MMF paneeli tila 10 kOhms
Virta (wattia) 0.6W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10 kOhms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF207FRE102K
MMF207FRE102K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.6W MELF
Varastossa: 3006456 pcs
ladata: MMF207FRE102K.pdf
RFQ
MMF207FRE10R2
MMF207FRE10R2
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.6W MELF
Varastossa: 2505946 pcs
ladata: MMF207FRE10R2.pdf
RFQ
MMF207FRE10K2
MMF207FRE10K2
Kuvaus: RES SMD 1% 0.6W MELF
ladata: MMF207FRE10K2.pdf
MMF207FRE10R5
MMF207FRE10R5
Kuvaus: RES SMD 1% 0.6W MELF
ladata: MMF207FRE10R5.pdf
MMF207FRE10R
MMF207FRE10R
Kuvaus: RES SMD 1% 0.6W MELF
ladata: MMF207FRE10R.pdf
MMF207FRE10K7
MMF207FRE10K7
Kuvaus: RES SMD 1% 0.6W MELF