MMF207FRE1R2
Tuote-esittely
Osa numero: MMF207FRE1R2
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 0.6W MELF
lomakkeissa: MMF207FRE1R2.pdf
  • Viesti
MMF207FRE1R2: n tekniset tiedot
Osa numero MMF207FRE1R2 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 0.6W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2382963 pcs Tietolomake MMF207FRE1R2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MMF paneeli tila 1.2 Ohms
Virta (wattia) 0.6W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.2 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF207FRE1R24
MMF207FRE1R24
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.6W MELF
Varastossa: 2576774 pcs
ladata: MMF207FRE1R24.pdf
RFQ
MMF207FRE1R3
MMF207FRE1R3
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.6W MELF
Varastossa: 2164253 pcs
ladata: MMF207FRE1R3.pdf
RFQ
MMF207FRE1R37
MMF207FRE1R37
Kuvaus: RES SMD 1% 0.6W MELF
ladata: MMF207FRE1R37.pdf
MMF207FRE1R27
MMF207FRE1R27
Kuvaus: RES SMD 1% 0.6W MELF