MMF207FRE56K2
Tuote-esittely
Osa numero: MMF207FRE56K2
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 0.6W MELF
lomakkeissa: MMF207FRE56K2.pdf
  • Viesti
MMF207FRE56K2: n tekniset tiedot
Osa numero MMF207FRE56K2 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 0.6W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3271742 pcs Tietolomake MMF207FRE56K2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MMF paneeli tila 56.2 kOhms
Virta (wattia) 0.6W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 56.2 kOhms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMF207FRE576R
MMF207FRE576R
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.6W MELF
Varastossa: 3236547 pcs
ladata: MMF207FRE576R.pdf
RFQ
MMF207FRE54R9
MMF207FRE54R9
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 0.6W MELF
Varastossa: 2586997 pcs
ladata: MMF207FRE54R9.pdf
RFQ
MMF207FRE56K
MMF207FRE56K
Kuvaus: RES SMD 1% 0.6W MELF