MMF207FRE7R68
YageoYageo
Yageo
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MMF207FRE7R68
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 0.6W MELF
lomakkeissa: MMF207FRE7R68.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
MMF207FRE7R68: n tekniset tiedot
Osa numero MMF207FRE7R68 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 0.6W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1964970 pcs Tietolomake MMF207FRE7R68.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MMF paneeli tila 7.68 Ohms
Virta (wattia) 0.6W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 7.68 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film