MMP100FRE1K4
Tuote-esittely
Osa numero: MMP100FRE1K4
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF
lomakkeissa: MMP100FRE1K4.pdf
  • Viesti
MMP100FRE1K4: n tekniset tiedot
Osa numero MMP100FRE1K4 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2232463 pcs Tietolomake MMP100FRE1K4.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MMP paneeli tila 1.4 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.4 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMP100FRE1K43
MMP100FRE1K43
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 2366071 pcs
ladata: MMP100FRE1K43.pdf
RFQ
MMP100FRE1K54
MMP100FRE1K54
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 2372371 pcs
ladata: MMP100FRE1K54.pdf
RFQ
MMP100FRE1K33
MMP100FRE1K33
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
ladata: MMP100FRE1K33.pdf
MMP100FRE1K47
MMP100FRE1K47
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF