MMP100FRE22R6
Tuote-esittely
Osa numero: MMP100FRE22R6
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF
lomakkeissa: MMP100FRE22R6.pdf
  • Viesti
MMP100FRE22R6: n tekniset tiedot
Osa numero MMP100FRE22R6 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1964009 pcs Tietolomake MMP100FRE22R6.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MMP paneeli tila 22.6 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 22.6 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMP100FRE23K7
MMP100FRE23K7
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 2392142 pcs
ladata: MMP100FRE23K7.pdf
RFQ
MMP100FRE226R
MMP100FRE226R
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 878122 pcs
ladata: MMP100FRE226R.pdf
RFQ
MMP100FRE22R
MMP100FRE22R
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF