MMP100FRE3K92
Tuote-esittely
Osa numero: MMP100FRE3K92
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF
lomakkeissa: MMP100FRE3K92.pdf
  • Viesti
MMP100FRE3K92: n tekniset tiedot
Osa numero MMP100FRE3K92 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2206117 pcs Tietolomake MMP100FRE3K92.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Sarja MMP paneeli tila 3.92 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0207 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3.92 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMP100FRE40K2
MMP100FRE40K2
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 2000412 pcs
ladata: MMP100FRE40K2.pdf
RFQ
MMP100FRE402K
MMP100FRE402K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF
Varastossa: 2044101 pcs
ladata: MMP100FRE402K.pdf
RFQ
MMP100FRE3K9
MMP100FRE3K9
Kuvaus: RES SMD 1% 1W MELF