MMP200FRE10K
Tuote-esittely
Osa numero: MMP200FRE10K
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 2W MELF
lomakkeissa: MMP200FRE10K.pdf
  • Viesti
MMP200FRE10K: n tekniset tiedot
Osa numero MMP200FRE10K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 2W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 666874 pcs Tietolomake MMP200FRE10K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Sarja MMP paneeli tila 10 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0309 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMP200FRE10R
MMP200FRE10R
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 2W MELF
Varastossa: 858820 pcs
ladata: MMP200FRE10R.pdf
RFQ
MMP200FRE10K5
MMP200FRE10K5
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 2W MELF
Varastossa: 697979 pcs
ladata: MMP200FRE10K5.pdf
RFQ
MMP200FRE10R2
MMP200FRE10R2
Kuvaus: RES SMD 1% 2W MELF
ladata: MMP200FRE10R2.pdf
MMP200FRE10K2
MMP200FRE10K2
Kuvaus: RES SMD 1% 2W MELF