MMP200FRE11R
Tuote-esittely
Osa numero: MMP200FRE11R
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 2W MELF
lomakkeissa: MMP200FRE11R.pdf
  • Viesti
MMP200FRE11R: n tekniset tiedot
Osa numero MMP200FRE11R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 2W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 736020 pcs Tietolomake MMP200FRE11R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Sarja MMP paneeli tila 11 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0309 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 11 Ohms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMP200FRE11K8
MMP200FRE11K8
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 2W MELF
Varastossa: 759622 pcs
ladata: MMP200FRE11K8.pdf
RFQ
MMP200FRE11R5
MMP200FRE11R5
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 2W MELF
Varastossa: 835289 pcs
ladata: MMP200FRE11R5.pdf
RFQ
MMP200FRE11K5
MMP200FRE11K5
Kuvaus: RES SMD 1% 2W MELF
ladata: MMP200FRE11K5.pdf
MMP200FRE118R
MMP200FRE118R
Kuvaus: RES SMD 1% 2W MELF
ladata: MMP200FRE118R.pdf
MMP200FRE11R3
MMP200FRE11R3
Kuvaus: RES SMD 1% 2W MELF