MMP200FRE143K
YageoYageo
Yageo
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MMP200FRE143K
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 2W MELF
lomakkeissa: MMP200FRE143K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
MMP200FRE143K: n tekniset tiedot
Osa numero MMP200FRE143K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 2W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 804963 pcs Tietolomake MMP200FRE143K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Sarja MMP paneeli tila 143 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0309 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 143 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film