MMP200FRE15R4
Tuote-esittely
Osa numero: MMP200FRE15R4
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 1% 2W MELF
lomakkeissa: MMP200FRE15R4.pdf
  • Viesti
MMP200FRE15R4: n tekniset tiedot
Osa numero MMP200FRE15R4 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 2W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 723138 pcs Tietolomake MMP200FRE15R4.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package MELF Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Sarja MMP paneeli tila 15.4 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case MELF, 0309 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 15.4 Ohms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MMP200FRE158K
MMP200FRE158K
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 2W MELF
Varastossa: 848494 pcs
ladata: MMP200FRE158K.pdf
RFQ
MMP200FRE15K8
MMP200FRE15K8
valmistajat: Yageo
Kuvaus: RES SMD 1% 2W MELF
Varastossa: 712741 pcs
ladata: MMP200FRE15K8.pdf
RFQ
MMP200FRE15R
MMP200FRE15R
Kuvaus: RES SMD 1% 2W MELF