RE1206FRE07105RL
YageoYageo
RE1206FRE07105RL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RE1206FRE07105RL
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 105 OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: RE1206FRE07105RL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RE1206FRE07105RL: n tekniset tiedot
Osa numero RE1206FRE07105RL Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 105 OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12243190 pcs Tietolomake RE1206FRE07105RL.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Sarja RE paneeli tila 105 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 105 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sävellys Thick Film