RT0201FRE07487RL
YageoYageo
RT0201FRE07487RL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RT0201FRE07487RL
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 487 OHM 1% 1/20W 0201
lomakkeissa: RT0201FRE07487RL.pdf
  • Viesti
RT0201FRE07487RL: n tekniset tiedot
Osa numero RT0201FRE07487RL Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 487 OHM 1% 1/20W 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1696037 pcs Tietolomake RT0201FRE07487RL.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0201 Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Sarja RT paneeli tila 487 Ohms
Virta (wattia) 0.05W, 1/20W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0201 (0603 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.010" (0.26mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 487 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film