RT0402FRE07105RL
YageoYageo
RT0402FRE07105RL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RT0402FRE07105RL
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 105 OHM 1% 1/16W 0402
lomakkeissa: RT0402FRE07105RL.pdf
  • Viesti
RT0402FRE07105RL: n tekniset tiedot
Osa numero RT0402FRE07105RL Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 105 OHM 1% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9844546 pcs Tietolomake RT0402FRE07105RL.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0402 Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja RT paneeli tila 105 Ohms
Virta (wattia) 0.063W, 1/16W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.014" (0.35mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 105 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film