RT0603FRE0723K2L
YageoYageo
RT0603FRE0723K2L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RT0603FRE0723K2L
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 23.2K OHM 1% 1/10W 0603
lomakkeissa: RT0603FRE0723K2L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RT0603FRE0723K2L: n tekniset tiedot
Osa numero RT0603FRE0723K2L Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 23.2K OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13378385 pcs Tietolomake RT0603FRE0723K2L.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja RT paneeli tila 23.2 kOhms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 23.2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film