RT0805FRE07523KL
YageoYageo
RT0805FRE07523KL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RT0805FRE07523KL
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 523K OHM 1% 1/8W 0805
lomakkeissa: RT0805FRE07523KL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RT0805FRE07523KL: n tekniset tiedot
Osa numero RT0805FRE07523KL Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 523K OHM 1% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7319257 pcs Tietolomake RT0805FRE07523KL.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RT paneeli tila 523 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 523 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film