RT1206FRE0723K7L
YageoYageo
RT1206FRE0723K7L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RT1206FRE0723K7L
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 23.7K OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: RT1206FRE0723K7L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RT1206FRE0723K7L: n tekniset tiedot
Osa numero RT1206FRE0723K7L Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 23.7K OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7085835 pcs Tietolomake RT1206FRE0723K7L.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.25W, 1/4W
Jännite - Breakdown 1206 Paksuus (Max) ±50ppm/°C
Koko / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Sarja RT
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RT1206FRE0723K7L Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Moisture Resistant FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 23.7k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Kuvaus RES SMD 23.7K OHM 1% 1/4W 1206 Päällystys, Kotelomalli Thin Film