RT1206FRE0782K5L
YageoYageo
RT1206FRE0782K5L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RT1206FRE0782K5L
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES SMD 82.5K OHM 1% 1/4W 1206
lomakkeissa: RT1206FRE0782K5L.pdf
  • Viesti
RT1206FRE0782K5L: n tekniset tiedot
Osa numero RT1206FRE0782K5L Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 82.5K OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4893182 pcs Tietolomake RT1206FRE0782K5L.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Sarja RT paneeli tila 82.5 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 82.5 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film