ZOR-25-R-52-0R
YageoYageo
ZOR-25-R-52-0R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ZOR-25-R-52-0R
Valmistaja / merkki: Yageo
Tuotteen Kuvaus RES 0 OHM 1/4W JUMP AXIAL
lomakkeissa: ZOR-25-R-52-0R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
ZOR-25-R-52-0R: n tekniset tiedot
Osa numero ZOR-25-R-52-0R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 0 OHM 1/4W JUMP AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4855926 pcs Tietolomake ZOR-25-R-52-0R.pdf
Toleranssi Jumper lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Sarja ZOR paneeli tila 0 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet 0.0Q-ND
0.0QTR
CR-25-B-0.0TR
ZO-1/4W-T
ZOR-25-52-R
ZOR-25-R
ZOR-25-R-520R
ZOR25R520R
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0 Ohms Jumper 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film