ZPY5V1-TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
ZPY5V1-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ZPY5V1-TR
Valmistaja / merkki: Vishay Semiconductor Diodes Division
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 1.3W DO41
lomakkeissa: ZPY5V1-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25000 pcs
  • Viesti
ZPY5V1-TR: n tekniset tiedot
Osa numero ZPY5V1-TR Valmistaja Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus DIODE ZENER 1.3W DO41 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1869253 pcs Tietolomake ZPY5V1-TR.pdf
Jännite - Isolation 2 Ohm Jännite - Breakdown DO-41
Sarja Automotive, AEC-Q101 RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Virta - Max 1.3W Polarisaatio DO-204AL, DO-41, Axial
Muut nimet ZPY5V1TR Käyttölämpötila 175°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero ZPY5V1-TR Impedanssi (Max) (Zzt) 5.1V
Laajennettu kuvaus Zener Diode 1.3W ±6% Through Hole DO-41 ESR (Equivalent Series Resistance) ±6%
diodikonfiguraatiolla 500nA @ 700mV Kuvaus DIODE ZENER 1.3W DO41