Z8F021ASH020EC
ZilogZilog
Zilog
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: Z8F021ASH020EC
Valmistaja / merkki: Zilog
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
lomakkeissa: Z8F021ASH020EC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
Z8F021ASH020EC: n tekniset tiedot
Osa numero Z8F021ASH020EC Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5792 pcs Tietolomake Z8F021ASH020EC.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Nopeus 20MHz
Sarja Encore!® XP® RAM Koko 512 x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 2KB (2K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Muut nimet 269-3340
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA)
I / O-numero 17 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Koko 64 x 8
Yksityiskohtainen kuvaus eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH Datamuuntimet -